• /

  آموزش زبان انگلیسی مهرستان

 • /

  آموزش زبان انگلیسی مهرستان

 • /

  آموزش زبان انگلیسی مهرستان

 • /

  آموزش زبان انگلیسی مهرستان

 • /

  آموزش زبان انگلیسی مهرستان

۲۶ مطلب توسط «Mohammad Heybat» ثبت شده است

چگونه تماشای فیلم می تواند انگلیسی شما را بهبود ببخشد؟ کدام فیلم را باید تماشا کنم؟

چگونه تماشای فیلم می تواند انگلیسی شما را بهبود ببخشد؟

کدام فیلم را باید تماشا کنم؟

انتخاب یک فیلم برای تماشای مناسب برای سطح انگلیسی شما می تواند مشکل باشد. اگر سطح انگلیسی شما بسیار پایین است ، فیلمی را که قبلاً دیده اید یا فیلمی که برای کودکان ساخته شده است انتخاب کنید که از زبان ساده تری استفاده می کند (به عنوان مثال فیلم های پیکسار). با این حال ، اگر سطح انگلیسی بالاتری دارید ، می توانید سعی کنید خود را به چالش بکشید و فیلم هایی با زبان پیشرفته تر تماشا کنید.

سطح انگلیسی شما هر چه باشد ، ممکن است وسوسه شوید که زیرنویس ها را تغییر دهید. اگر چنین است ، من توصیه می کنم از زیرنویس های انگلیسی استفاده کنید تا در حین گوش دادن بتوانید مطالعه کنید. البته ، اگر تماشای فیلم به زبان انگلیسی و خواندن زیرنویس انگلیسی خیلی دشوار است ، باید با تماشای فیلم هایی با زیرنویس به زبان خود شروع کنید (این منظور به معنای سرگرم کننده برای یادگیری زبان انگلیسی است!).

یادگیری زبان انگلیسی از طریق تماشای فیلم ... چگونه فیلم ها می توانند زبان انگلیسی شما را بهبود ببخشند. . .

چگونه فیلم ها می توانند زبان انگلیسی شما را بهبود ببخشند. . .

برای شروع ، همه ما از تماشای فیلم لذت می بریم و با انجام کاری که از آن لذت می برید ، احتمالاً آن را به یاد خواهید آورد. بنابراین بله ، ممکن است فکر کنید تماشای آنها به زبان انگلیسی با زیر نویس های زبان مادری شما به همان اندازه مفید است ، اما اینگونه نیست. حداقل به همان اندازه نیست. دلیل این امر این است که تماشای زبان انگلیسی با زیرنویس انگلیسی به شما کمک می کند تا صدا را یاد بگیرید ، کلمه را بشناسید و از این طریق تشخیص در آینده آسان تر شوید. بنابراین ، در فضای یک فیلم ، واژگان ، تلفظ ها ، متن و گفتگوهای جدید را یاد می گیرید.

بهترین کسانی که می توانند تماشا کنند چیست؟

بازگشت به نکته قبلی من ، باید چیزی باشد که شما از آن لذت ببرید. اگر داستان داستان چیز شماست ، به دنبال آن بروید. عاشقانه ، اکشن ، جنگ ، فیلم های بچه ها ، همه آنها با ارزش هستند ، زیرا آنچه مشترک است ، آنها به شما یاد می دهند که چگونه صحبت کنید و چگونه گوش دهید ، به طور طبیعی. فیلم ها با زبان عامیانه و اصطلاحات پوشیده شده اند و این یک روش فوق العاده برای طبیعی کردن گفتار شما است. با این نوع یادگیری ، شما قبل از شناختن این زبان ، مانند بومی انگلیسی صحبت خواهید کرد!

توضیحات بیشتر در ادامه مطلب

دانلود کلید (پاسخ تمرینات)کتاب کار زبان انگلیسی دهم،یازدهم و دوازدهم

کتاب کار یک ماده آموزشی است که می تواند از یادگیری دانش آموزان پشتیبانی کند. کتاب کار باید مستقیم با متن اصلی مرتبط باشد و باید تمریناتی داشته باشد که با درس مطابقت داشته باشد. استفاده معلمان از کتاب کار ممکن است دانش آموزان خود را در فرایند یادگیری خود ارزیابی کند و از این طریق معلمان می توانند به راحتی نحوه کمک به دانش آموزان را تعیین کنند. کتابهای کاری ابزار مقدماتی یک معلم خوب برای پیشبرد چنین روشهایی برای لذت بخش تر کردن یادگیری است.

کتاب کار بعنوان ابزاری عالی در هنگام تلقیح دانش در ذهن دانش آموزان ارائه می شود.

نمونه ایفای نقش(role play)دانش آموزان درس 1 پایه هشتم

ایفای نقش(نقش بازی کردن) عمدتاً مهارتهای شفاهی دانش آموزان را پرورش می دهد. این امر بر روند برقراری ارتباط تأکید می کند ، تسلط بیشتری نسبت به دقت دارد و باعث شور و شوق در کلاس می شود و همین امر باعث می شود دانش آموزان صحبت کنند ، یکی از بزرگترین چالش های امروز معلمان است.

انگلیسی به ضروری ترین زبان دنیا تبدیل می شود. تقریباً همه مردم کشورهای مختلف جهان از آن برای برقراری ارتباط استفاده می کنند. به دلیل اهمیت زبان انگلیسی در هر زمینه ای از زندگی ماست. صحبت کردن یک مهارت زبان در ارتباطات شفاهی برای بیان ایده ، احساس ، گزینه و فکر یا اطلاعات انسانی است که به افراد در برقراری ارتباط با یکدیگر کمک می کند. یادگیری زبان به معنای صرف یادگیری در مورد ساختار یا واژگان نیست بلکه نکته مهم یادگیری چگونگی استفاده از زبان برای برقراری ارتباط با یک یا شخص دیگر ، چگونگی صحبت کردن و ایجاد مردم به درک آنچه صحبت می کنیم است. علاوه بر این ، در پیشرفت فعالیت مکالمه ، دانش آموزان برای افزایش دفعات صحبت کردن از جمله محیط زبان یادگیرنده نیاز به شرایط مناسب دارند.

توضیحات بیشتر در ادامه مطلب

قوانین جمع بستن ... چگونه اسامی مفرد را به جمع تبدیل کنیم؟

قوانین جمع بستن👇👇

1️ در انگلیسی اسم قابل شمارش مفرد با افزودن s جمع بسته میشود

a book------------------books 

a desk-------------------desks

 

  🅰 اسم غیر قابل شمارش همواره مفرد است و جمع بسته نمی شود.

 

sugar------------------some sugar

milk-------------------a lot of milk

 

2️ اسامی مختوم به z , ss , sh , ch , s , x با افزودن es جمع بسته می شوند.

 

bus-------buses

box-------boxes

glass-------glasses

brush-------brushes

quiz-------quizes

bench-------benches

توضیحات بیشتر در ادامه

زنگ مشاوره...نحوه ی مطالعه ی بهتر مطالب و رفع بعضی از خطاها در هنگام مطالعه

 زنگ مشاوره

اطمینان حاصل کنید که فضای کافی برای پخش کتاب های درسی و یادداشت های خود دارید. نور کافی دارید؟ صندلی شما راحت است؟ آیا بازی های رایانه ای شما از دید خارج است؟

سعی کنید از همه حواس پرتی ها خلاص شوید و اطمینان حاصل کنید که احساس راحتی و امکان تمرکز را در حد امکان داشته باشید. برای برخی از افراد ، این ممکن است به معنای سکوت تقریبا کامل باشد ، برای برخی دیگر ، موسیقی پس زمینه کمک می کند. برخی از ما برای تمرکز به همه چیز کاملاً مرتب و منظم احتیاج داریم ، در حالی که برخی دیگر در یک محیط پر سر و صدا شکوفا می شوند. در مورد آنچه برای شما مفید است ، فکر کنید و زمان مناسب را برای آن اختصاص دهید.                               

وسایل دیداری هنگام تجدید نظر می توانند واقعاً مفید باشند. در شروع یک موضوع ، خودتان را به چالش بکشید تا همه چیزهایی را که قبلاً در مورد یک موضوع می دانید بنویسید - و سپس برجسته کنید که شکافها در کجا نهفته است. نزدیک به کنکور ، یادداشتهای تجدید نظر خود را در نمودارهای یک صفحه ای متراکم کنید. ایده های خود را در این قالب کوتاه می توانید به شما کمک کند تا همه چیزهایی را که باید در طول امتحان بدانید به سرعت یادآوری کنید.                              

دانلود مجموعه کامل فایل های صوتی زبان انگلیسی دهم، یازدهم و دوازدهم vision-1,2-3 با لینک مستقیم


برخی از مزایای تقویت مهارت شنیداری(Listening)

مهارت های ارتباطی بهبود یافته

گفتگوی کلاس ها بخشی جدایی ناپذیر از محیط آموزشی است. دانش آموزان هنگام ارائه افکار ، سؤالات و ایده ها با معلم و یکدیگر ارتباط برقرار می کنند. دانش آموزانی که با مکالمات کلاس هماهنگ هستند ، برای شرکت در بحث ها مجهز هستند. هنگامی که دانش آموزان در این نوع محیط غیررسمی در مقابل گروهی صحبت می کنند ، آنها را برای تلاش های آینده در صحبت های عمومی آماده می کند.

زمان بیشتر در مورد کار

دانش آموزانی که با دقت به کلاس گوش می دهند می توانند به راحتی تکالیف را شروع کنند. آنها وقت خود را تلف نمی کنند قبل از شروع کار سؤالات زیادی بپرسند. هنگامی که دانش آموز به طور مؤثر گوش نمی دهد ، می تواند اشتباهات غیر ضروری ای را انجام دهد که او را مجبور می کند بخش هایی از تکلیف را دوباره انجام دهد. این تمرینات اغلب به عنوان مشق شب انجام می شود و باعث می شود دانش آموز وقت بیشتری را اختصاص دهد. دانش آموزان تاثیری را که گوش دادن بر مدیریت زمان دارند درک می کنند.

دانلود کتابهای (نرم افزار ها) ورق زن صوتی زبان انگلیسی دهم،یازدهم و دوازدهم با لینک مستقیم


مواد خواندن چاپی قبلاً تکامل آنها را در رسانه های دیجیتال از طریق کتابهای الکترونیکی و مجلات مجازی مشاهده کرده اند و به لطف تکثیر رایانه های لوحی ، خوانندگان الکترونیکی و سایر دستگاه های تلفن همراه ، آنها به طور فزاینده مورد استفاده قرار می گیرند. شما حتی می توانید یک عملکرد دزدگیر را ببینید که در آن صفحات مجله مجازی یا کتاب با یک انگشت ساده روی صفحه نمایش چرخانده می شوند و فرمت سنتی خواندن را که خیلی ها هنوز دوست دارند برانگیختند.

 

چند مزیت برای کتاب ورق زن:

 

دانلود مجموعه پاورپوینت های درس به درس(کلیه دروس) زبان انگلیسی هشتم prospect-2 با لینک مستقیمیکی از روش هایی که امروزه توجه متخصصان تعلیم و تربیت در زمینه آموزش  را به خود جلب کرده است روش تدریس چندرسانه ای است. رواج کاربرد پاور پوینت  در آموزش، منشاء آثار زیادی در در دستیابی به اهداف آموزشی در تمامی حیطه های این موضوع شده است. یادگیرنده زمانی که از تصاویر و کلمات به صورت همزمان استفاده می‌شود بسیار بهتر از زمانی که فقط از کلمات استفاده می‌شود یاد خواهد گرفت. پس بدون شک همینجا این موضوع مشص شده که اصلی‌ترین کاربرد پاورپوینت این است که از تصاویر هنگام ارائه خود استفاده کنیم تا یادگیری خیلی بهتر انجام شود.

دانلود مجموعه پاورپوینت های درس به درس(کلیه دروس) زبان انگلیسی هشتم  prospect-2

دانلود در ادامه

دانش آموزان و معلمین در محیط آموزشی نسبت به هم چه وظایفی دارنددانلود پاورپوینت وظایف متقابل معلم و دانش آموز


دانش آموزان در دوران تحصیل موظفند موازین اسلامی و مقررات آموزش و پرورش را در اخلاق و رفتار خویش رعایت کنند که اهم آن‌ها به شرح زیر است:

 

 

 

 

 

ü   رعایت ادب و احترام نسبت به مدیر، معاون، معلمان، مربیان و دیگر کارکنان مدرسه.

رعایت حسن رفتار، اخلاق و همکاری با سایر دانش آموزان.

 

 

ü   سعی شایسته در تحصیل، رعایت مقررات آموزشی و تربیتی، انجام فرائض دینی و مشارکت در فعالیت‌های اجتماعی مدرسه

 

 

مطالب بیشتررا در فایل پاورپوینت بخوانید و برای شاگردان توضیح دهید

دانلود پاورپوینت  در ادامه مطلب

 

 

برو بالا