• /

  آموزش زبان انگلیسی مهرستان

 • /

  آموزش زبان انگلیسی مهرستان

 • /

  آموزش زبان انگلیسی مهرستان

 • /

  آموزش زبان انگلیسی مهرستان

 • /

  آموزش زبان انگلیسی مهرستان

دانلود مجموعه کامل فایل های صوتی زبان انگلیسی دهم، یازدهم و دوازدهم vision-1,2-3 با لینک مستقیم


برخی از مزایای تقویت مهارت شنیداری(Listening)

مهارت های ارتباطی بهبود یافته

گفتگوی کلاس ها بخشی جدایی ناپذیر از محیط آموزشی است. دانش آموزان هنگام ارائه افکار ، سؤالات و ایده ها با معلم و یکدیگر ارتباط برقرار می کنند. دانش آموزانی که با مکالمات کلاس هماهنگ هستند ، برای شرکت در بحث ها مجهز هستند. هنگامی که دانش آموزان در این نوع محیط غیررسمی در مقابل گروهی صحبت می کنند ، آنها را برای تلاش های آینده در صحبت های عمومی آماده می کند.

زمان بیشتر در مورد کار

دانش آموزانی که با دقت به کلاس گوش می دهند می توانند به راحتی تکالیف را شروع کنند. آنها وقت خود را تلف نمی کنند قبل از شروع کار سؤالات زیادی بپرسند. هنگامی که دانش آموز به طور مؤثر گوش نمی دهد ، می تواند اشتباهات غیر ضروری ای را انجام دهد که او را مجبور می کند بخش هایی از تکلیف را دوباره انجام دهد. این تمرینات اغلب به عنوان مشق شب انجام می شود و باعث می شود دانش آموز وقت بیشتری را اختصاص دهد. دانش آموزان تاثیری را که گوش دادن بر مدیریت زمان دارند درک می کنند.

 

افزایش درک علمی

دانش آموزانی که در کلاس گوش می دهند درک بهتری از مطالبی که معلم ارائه می دهند بدست می آورند و می توانند مفاهیم اساسی را شناسایی کنند. غلظت آنها در نهایت باعث ذخیره اطلاعات در حافظه می شود. این به دانش آموز کمک می کند وقتی که نیاز به یادآوری و ایجاد دانش قبلی داشته باشد ، به خصوص در موضوعی مانند ریاضی ، که مبتنی بر دستیابی به مهارت قبلی است. شنوندگان خوب برای اتصال به ایده ها و مطالب جدید بهتر تجهیز شده اند.

اتصالات بین شخصی پیشرفته

چه دانش آموز جزئی از مخاطب معلم باشد و چه از مخاطبان گوینده مهمان ، او باید احترام و اعتماد به نفس آن شخص را به دست آورد. وقتی دانش آموز مورد توجه قرار می گیرد ، گوینده احساس ارزشمندی می کند و متعاقباً به پیشنهادات و ورودی دانش آموز بازتر می شود. وقتی دانش آموزان سعی می کنند به طور فعال در کلاس گوش دهند ، معلمان واکنش مثبت نشان می دهند. دانش آموزان همچنین نسبت به همسالانی که با دقت به نظرات و سوالات آنها گوش می دهند ، توجه زیادی دارند.

مهارت های گوش دادن تیز

معلمان به طور معمول نوآوری ها و فعالیت های گوش دادن را در طول روز درج می کنند. آنها از بازی های ریتمی با دانش آموزان جوان استفاده می کنند تا به آنها مهارت گوش دادن تهاجمی را آموزش دهند. آنها برای جلب توجه دانش آموزان ممکن است عباراتی مانند همه چشمان مرا تکرار کنند. پسران و دختران می آموزند که تماس چشمی بخشی جدایی ناپذیر از روند گوش دادن است. هنگامی که دانش آموزان از پیام ها و پیشنهادات معلم پیروی می کنند ، مهارت های گوش دادن قوی ایجاد می کنند که به تمام جنبه های زندگی منتهی می شود.

پایه دهم

پایه یازدهم

پایه دوازدهم

تمامی دروس در یک فایل

حجم

تمامی دروس در یک فایل

حجم

تمامی دروس در یک فایل

حجم

دانلود فایل

41.3 mb

دانلود فایل

58.8 mb

دانلود فایل

63.1 mb

درس اول

 

2.85 mb

درس اول

 

5.48 mb

درس اول

 

19.5 mb

دانلود فایل

دانلود فایل

دانلود فایل

درس دوم

 

3.17 mb

درس دوم

 

26.5 mb

درس دوم

 

22.8 mb

دانلود فایل

دانلود فایل

دانلود فایل

درس سوم

 

18.2 mb

درس سوم

 

26.8 mb

درس سوم

 

20.8 mb

دانلود فایل

دانلود فایل

دانلود فایل

درس چهارم (17.1mb )

توجه: فایل ها بصورت فشرده می باشند پس از دانلود از حالت فشرده خارج نمائید

 

دانلود فایل

چنانچه نیاز به نرم افزارrar دارید کلیک کنید.

برای دانلود نرم افزارrar  برای اندروید کلیک کنید.

 

دسته بندی :
زبان پایه دهم زبان پایه یازدهم زبان پایه دوازدهم

دیدگاه ها [ ۲ ]

سلام

مرسی...

سلام
خواهش... :)

سلام

تشکر کا فایلذها را بصورت کامل و یکجا گذاشتین

سلام
خواهش...
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی
برو بالا